REFERENCJE – Marcin Gorlach, Plant Manager, Intersnack Poland Sp. z o.o.
Pracownia projektowa Do Kwadratu to świetny wybór wśród licznych pracowni architektury wnętrz funkcjonujących na rynku – indywidualne podejście do klienta, kompleksowa obsługa inwestycji oraz doskonały gust – są gwarancją końcowego efektu.
Przestrzenie biurowe zostały przez Do Kwadratu przystosowane do naszych potrzeb oraz stworzyły spójną estetycznie całość, która sprzyja atmosferze pracy.
Możemy z całą odpowiedzialnością zarekomendować biuro projektowe Do Kwadratu jako profesjonalnego partnera w zakresie projektowania wnętrz biurowych i nie tylko.

 

REFERENCJE – Agnieszka i Rafał Więckowscy, Apartamenty Pilotów 87 w Krakowie
Bardzo dziękujemy pracowni architektonicznej Do Kwadratu i osobiście p. Katarzynie za realizację projektu i nadzór adaptacji budynku mieszkalnego przy ul. Pilotów 87 w Krakowie na 4 apartamenty z przeznaczeniem na wynajem dla turystów wraz z biurem i zapleczem technicznym.
Projekt, co warte podkreślenia, biorąc pod uwagę nasz relatywnie szczupły budżet, spotkał się z bardzo pochlebnymi recenzjami odwiedzających nas gości.
Oto dwie z nich:
„Jako iż kocham minimalizm – wystrój pokoi od razu wpadł w mój gust! Surowe cegły pomalowane na biało i starodawne meble plus designerskie akcenty – typu krzesła rozkładane wiszące na ścianach – naprawdę chylę czoła dla dekoratora”.
„Cudowne miejsce, pokój pięknie urządzony, duża łazienka i dodatkowo kuchnia, bardzo wygodne łóżko małżeńskie.”
Mamy nadzieję, iż w przyszłości, zwrócimy się do Do Kwadratu o pomoc w realizacji innych naszych planów związanych z adaptacją wnętrz.

 

REFERENCJE – Paweł Gajewski
Współpraca dotyczyła wykończenia mieszkania inwestycyjnego – do wynajęcia. Katarzyna zdołała przeobrazić małą przestrzeń w funkcjonalne i przyjemne mieszkanie dla dwóch osób, które to mieszkanie obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Pozostawiając inwestycję w rękach pracowni Do Kwadratu można mieć pewność, iż dołoży wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, mając na uwadze cele klienta. Polecam!

 

REFERENCJE – Anna Lemek, Kierownik Działu Sprzedaży, F.R.B. Adam Motłoch Sp. z o.o. TECNOS
Do Kwadratu to świetny wybór wśród licznych pracowni architektury wnętrz w Krakowie. Po długiej weryfikacji architektów wnętrz wybraliśmy Panią Kasię. Nasza współpraca obejmowała kompleksowy projekt wnętrza naszego domu wraz z doborem wszystkich niezbędnych materiałów wykończeniowych. Pani Kasia zawsze jest uśmiechnięta, konkretna, mająca świetny gust, wyczucie smaku a przy tym znająca wszystkie najmniejsze szczegóły techniczne – co było dla nas największym atutem.
Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, fachowa obsługa, kompleksowe wykonanie projektu wpływa na to iż z pełnym przekonaniem polecam Panią Kasię wszystkim szukającym osobą poszukującym architekta wnętrz. Poświęciła mnóstwo swojego czasu i energii analizując nasze potrzeby. Wszystko było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Kiedy w domu zagościły docelowe kolory i nabierało to swojego charakteru spoglądałam z satysfakcją, nie mogąc doczekać się efektu końcowego, który przeszedł moje oczekiwania. Praca nad naszym projektem domu przebiegała sprawnie i terminowo a profesjonalizm oraz duże zaangażowanie Pani Kasi sprawiło, że zrealizowany projekt naszego domu jest doskonały i nowoczesny.

 

REFERENCJE – Martyna Piechocka, inwestor prywatny
Pomoc Pani Kasi z Do Kwadratu w projektowaniu mojego wymarzonego apartamentu była dla mnie czymś bardzo ważnym. Potrzebowałam profesjonalnej i doświadczonej osoby, która pozbiera wszystkie moje zachcianki w jedną spójną całość, i to właśnie zrobiła Pani Kasia.
Obsługa profesjonalna nie skończyła się na wdrożeniu projektu, ale do tej pory gdy coś potrzebowałam, mogłam liczyć na pomoc. Serdecznie polecam oddanie tej trudnej pracy, jaką jest projektowanie, w ręce specjalistki.

 

REFERENCJE – Irena Bednarek, inwestor prywatny
Wróciłam właśnie do domu i powiem Ci…. że każdemu Cię polecam i polecać będę. Szkoda, że wcześniej się nie poznałyśmy. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, pod każdym względem, Codziennie tylu osobom o tym mówię, ale dzisiaj postanowiłam napisać i Tobie…
Jestem pod wielkim wrażeniem, że tak można, bo dotąd miałam do czynienia z „niby” architektami. Przypuszczam, że to co robisz nie do końca jest w „moim” pakiecie i dawno już powinnaś zostawić mnie samą i nie prowadzić za rączkę…
Wszystkim polecam Do Kwadratu.
Bardzo Ci dziękuję, bo w zasadzie jesteś częścią realizacji mojego marzenia!